złośliwe guzy osłonek nerwów obwodowych leczenie

Leczenie nowotworów złośliwych osłonek nerwów obwodowych często wiąże

Chirurgia. Celem operacji jest usunięcie całego guza i mały margines zdrowej tkanki, która go otacza. Gdy nie jest to możliwe, lekarze usunąć jak najwięcej guza, jak mogą.

W zależności od lokalizacji i wielkości swojej złośliwy nerwów obwodowych osłony nowotworu, operacja może powodować uszkodzenie nerwów i niepełnosprawności. W przypadku nowotworów, które występują w rękach i nogach, amputacji kończyn może być konieczne.

W niektórych przypadkach lekarz może zalecić promieniowania przed operacją, aby zmniejszyć guz. To może uczynić go bardziej prawdopodobne, że nowotwór może być całkowicie usunięty.

Lekarze są bardzo dobrze wyszkoleni i doświadczeni w usuwaniu guzów nerwów. Lekarze dążyć do maksymalizacji funkcji, podczas gdy usunięcie jak największej ilości nowotworów jak to możliwe.

Radioterapia. Radioterapia wykorzystuje potężne wiązki energii do zabijania komórek nowotworowych. Promieniowanie może być stosowany przed operacją, aby zmniejszyć guz i dokonać udanej operacji bardziej prawdopodobne. Po operacji, radioterapia mogą być stosowane w celu zniszczenia wszelkich komórek nowotworowych, które mogą pozostawać.

onkologów promieniowania tworzenia precyzyjnych planów leczenia, które wykorzystują zaawansowaną technologię do dokładnego skupić promieniowania oraz zminimalizować szkody dla najbliższej zdrowej tkanki.