wtrysku metyloergonowina

Klasa terapeutyczna: macicy pobudzające

Używa Dla metyloergonowina

Klasa chemiczna: Sporysz Alkaloid

metyloergonowina ma być udzielona tylko przez lub pod bezpośrednim nadzorem lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Dla metyloergonowina, następujące dokumenty powinny być traktowane

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowa lub alergiczna reakcja na metyloergonowina lub jakichkolwiek innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem na skutki zastrzyku metyloergonowiną w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Chociaż odpowiednie badania na temat związku z wiekiem na skutki zastrzyku metyloergonowiną nie zostały przeprowadzone w populacji geriatrycznej, geriatryczne żadne specyficzne problemy zostały udokumentowane na bieżąco. Jednak u pacjentów w podeszłym wieku są bardziej narażone na nerki, wątroby, serca lub problemów związanych z wiekiem, co może wymagać ostrożności i dostosowanie dawki u pacjentów otrzymujących zastrzyk metyloergonowina.

Badania sugerują, że lek ten może zmieniać produkcję mleka lub kompozycję. Jeśli alternatywą dla tego leku nie jest wymagane, należy monitorować niemowlęta do skutków ubocznych i odpowiednie spożycie mleka.

Przed użyciem metyloergonowina

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas odbierania metyloergonowina, szczególnie ważne jest to, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Korzystanie Metyloergonowina z którymkolwiek z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Metyloergonowinę za pomocą któregokolwiek z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Korzystanie metyloergonowina z którymkolwiek z poniższych nie jest zwykle zalecane, ale mogą być nieuniknione w niektórych przypadkach. Jeśli stosuje się razem, lekarz może zmienić dawkę i jak często używasz metyloergonowina lub daje specjalne instrukcje na temat korzystania z żywności, alkoholu czy tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na wykorzystanie metyloergonowina. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Pielęgniarka lub inny pracownik służby zdrowia przeszkoleni da Ci metyloergonowina w szpitalu. metyloergonowina jest podawana jako strzał domięśniowe lub dożylnie. metyloergonowina jest zwykle podawana po dostarczeniu przez łożysko lub w trakcie drugiego okresu porodu.

Nie jeść grejpfrutów ani pić soku grejpfrutowego podczas korzystania metyloergonowina. Grejpfrutów i soku grejpfrutowego może zmienić ilość metyloergonowina który jest wchłaniany w organizmie.

Lekarz może również przepisać tabletki metyloergonowina aby podjąć. Należy stosować się do wszystkich zaleceń lekarza.

Lekarz sprawdzi postępy ściśle podczas przyjmowania metyloergonowina. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować je otrzymać.

Korzystanie metyloergonowina podczas ciąży może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. metyloergonowina może powodować skurcze macicy i spowodować rodzić wcześnie.

metyloergonowina może zwiększyć ryzyko wystąpienia ataku serca. Jest to bardziej prawdopodobne, jeśli masz cukrzycę, wysoki poziom cholesterolu, czy palisz lub ma nadwagę. Zadzwoń do lekarza od razu, jeśli masz ból w klatce piersiowej lub uczucie dyskomfortu, nudności lub wymioty, ból lub dyskomfort w ramionach, szczęki, pleców lub szyi, trudności w oddychaniu lub pocenie się podczas korzystania metyloergonowina.

Nie należy przyjmować inne leki, o ile nie zostały omówione z lekarzem. Obejmuje to na receptę lub bez recepty (over-the-counter []) leki OTC i suplementy ziołowe i witaminowe.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Prawidłowe użycie metyloergonowina

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Krwawienie po porodzie mizoprostol oksytocyna, Cytotec, Pitocin, Methergine, Hemabate, carboprost, Syntocinon, metyloergonowina

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia metyloergonowina połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.

Środki ostrożności podczas korzystania z metyloergonowina

metyloergonowina Side Effects

metyloergonowina