stwardnienie rozsiane opieki

światowej sławy zespoły rozsiane obejmują wiele neurologów, specjalistów medycyny fizykalnej i rehabilitacji (physiatrists) urolodzy, psychiatrzy, Neuro-okulistów i innych specjalistów pracują razem jako wielodyscyplinarny zespół oceniać i traktować każdego człowieka.

Oznacza to, że nie dostaniesz tylko jedno zdanie – protetyk jest omawiane przez zespół, wyniki badań są dostępne szybko swoje spotkania są zaplanowane w sposób skoordynowany, a najbardziej wysoko wyspecjalizowane wielu ekspertów rozsiane na świecie, wszyscy pracujemy razem ty.

Co może potrwać miesiące, aby osiągnąć w innym miejscu zazwyczaj można zrobić tylko w ciągu kilku dni.

SM może być trudny do wykrycia, jako objawy często różnią się od osoby do osoby, albo może być spowodowane przez różne choroby. Dokładna diagnoza jest kluczem do zapewnienia najbardziej skutecznej opieki.

Zespoły MS pielęgnacji ocenić tysiące ludzi z SM każdego roku. Dzięki koncentracji na MS i dużym doświadczeniem, lekarze są w stanie dokonać dokładnych diagnoz i polecam skuteczne zabiegi od początku.

Ponieważ SM jest mniej powszechne u dzieci niż u dorosłych, dzieci MS może być szczególnie trudne do zdiagnozowania. posiada wyspecjalizowaną Pediatric Stwardnienie rozsiane Center, obsadzone przez zespół ekspertów poświęconych leczeniu dzieci z SM.

Program MS zdobył narodową reputację jako najlepszy centrum diagnostyki i leczenia. Program jest uznawana za jego multidyscyplinarnego podejścia do opieki nad pacjentem, jak również dla jego zaawansowanych badań nad ulepszonych leków i innych zabiegów.

Zaawansowana diagnostyka i leczenie

Pediatric Stwardnienie rozsiane Center w Rochester, Minnesota, jest uznawany za Pediatric MS Centrum Doskonałości przez Krajowy Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

w Rochester, Minnesota, zajmuje nr 1 na neurologii i neurochirurgii w USA News & World Report rankingu najlepszych szpitali. w Phoenix / Scottsdale, Arizona, a także w Jacksonville na Florydzie, jest zaliczany do najlepszych szpitali dla neurologii i neurochirurgii przez US News & World Report. plasuje się również wśród szpitali najlepszy dla dzieci w neurologii i neurochirurgii.

W skali kraju uznawane ekspertyzy

wizyty u lekarza