Przyczyny wyładowcze sutek

Trzeba guzek w piersi, tylko jedna pierś jest naruszona; Absolutorium zawiera krew; Absolutorium jest spontaniczna; Absolutorium dotyczy tylko jednego kanału

Sutek absolutorium jest normalną częścią funkcji piersi w okresie ciąży lub karmienia piersią. Również może być związane z miesiączkowania zmian hormonalnych. Mleczny wydzielina po okresie karmienia piersią można normalnie kontynuować przez okres do dwóch lat po zaprzestaniu karmienia piersią. Czasami podczas ciąży, kolor absolutorium brodawki mogą być krwawe. Absolutorium powinno rozwiązać na własną rękę.

Brodawczaka jest nie-nowotworowych (łagodne) nowotworów, które mogą być związane z krwawego rozładowania. Wydaje się spontanicznie i obejmuje jeden kanał. Choć krwawa wydzielina może rozwiązać na własną rękę, ta sytuacja wymaga oceny z USG obszaru za brodawki i otoczki. Jeśli USG pokazuje zmiany, konieczne może być wykonanie biopsji, aby potwierdzić, że jest to brodawczaka.

Najczęściej, wydzielina z brodawki wynika warunek łagodnego. Jednakże, raka piersi, jest możliwe, zwłaszcza w przypadku

Możliwe przyczyny to sutek absolutorium

Przyczyny tutaj pokazane są często związane z tego objawu. Praca z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia w celu dokładnego rozpoznania.