odrze, śwince i różyczce zawierających żywe wirusy (podskórnie, domięśniowo) opis i marki

Odrze, śwince i różyczce żywo wirus jest aktywny środek immunizujący stosowany w celu zapobiegania zakażeniu przez odrze, śwince, różyczce i wirusów. To działa, powodując organizm do produkcji własnej odporności (przeciwciał) przeciwko wirusowi.

Odra (znane również jako kaszel odra, odra, morbilli twardych, czerwonych odrze, Rubeola i 10-dniowych odrę) jest zakażenie, które jest łatwo przenosić się z jednej osoby na drugą. Zakażenie odra może spowodować poważne problemy, takie jak problemy żołądkowe, zapalenie płuc, zapalenie ucha, zatok problemy, konwulsje (drgawki), uszkodzenie mózgu, a nawet śmierć. Ryzyko wystąpienia poważnych powikłań i zgonu jest większe dla dorosłych i dla dzieci niż dla dzieci i młodzieży.

Świnka jest infekcją, która może spowodować poważne problemy, takie jak zapalenie mózgu i opon mózgowo-rdzeniowych, które mają wpływ na mózg. Ponadto, dorastający chłopcy i mężczyźni są bardzo podatne na choroby zwanej zapalenie jąder, co powoduje ból i obrzęk jąder i moszny, aw rzadkich przypadkach bezpłodności. Również zakażenia świnki może spowodować poronienie (poronienie) u kobiet w okresie pierwszych 3 miesięcy ciąży.

Różyczka (znany również jako różyczka) jest poważną infekcją, która powoduje poronienia, poronień lub wad wrodzonych u płodu, kiedy kobiety w ciąży dostać choroby.

Proszek do sporządzania roztworu

Chociaż szczepienie przeciwko odrze, śwince i różyczce jest zalecane dla wszystkich osób w wieku 12 miesięcy i starszych, jest to szczególnie ważne dla kobiet w wieku rozrodczym i osób podróżujących poza USA

Jeśli odrze, śwince i różyczce ma być podana do dziecka, dziecko powinno być co najmniej 12 miesięcy życia. Jest to upewnić się, że szczepionka przeciwko odrze jest skuteczne. W młodszych dzieci, od matki przeciwciała mogą wpływać na skuteczność szczepionki.

Szczepionkę należy podawać wyłącznie pod nadzorem lekarza lub innego pracownika służby zdrowia.

Ten produkt jest dostępny w następujących postaciach dawkowania