niskie ciśnienie krwi (niedociśnienie) przygotowanie do wizyty

Brak specjalnych preparatów są konieczne, aby sprawdzili ciśnienie krwi. Możesz chcieć nosić krótkim rękawem na wizytę, tak aby mankiet ciśnienie krwi może się zmieścić wokół ramienia prawidłowo.

Nie należy przerywać przyjmowania żadnych leków na receptę, które naszym zdaniem mogą wpłynąć na ciśnienie krwi bez konsultacji z lekarzem.

Ponieważ terminy mogą być krótkie, a ponieważ jest często dużo do omówienia, jest to dobry pomysł, aby być przygotowanym na wizyty. Oto kilka informacji, które pomogą Ci przygotować się na wizytę, i czego oczekiwać od lekarza.

Twój czas z lekarzem jest ograniczony, więc przygotowuje listę pytań pomogą Ci w pełni wykorzystać swój czas razem. Lista pytań od najważniejszych do najmniej ważnych w przypadku skończy się czas. Za niskie ciśnienie krwi, kilka podstawowych pytań do lekarza to

Co możesz zrobić

Czego można oczekiwać od lekarza

Oprócz pytań, które przygotowaliśmy, aby zwrócić się do lekarza, nie wahaj się zadać inne pytania można myśleć w czasie wizyty.

Lekarz może zadać Ci kilka pytań. Będąc gotowi odpowiedzieć może zastrzec sobie czas, aby przejść przez wszystkie punkty chcesz spędzić więcej czasu. Lekarz może poprosić