nilstat krem ​​dopochwowy

Klasa terapeutyczna: przeciwgrzybicze

Używa Dla Nilstat pochwy Cream

Klasa chemiczna: polienowymi

Nystatyna jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Badania dotyczące leku zostały wykonane jedynie w dorosłym, i nie ma żadnej konkretnej informacji na porównaniu stosowania dopochwowego nystatyna dzieci przy użyciu w innych grupach wiekowych.

Wiele leków nie były badane szczególnie u osób starszych. Dlatego też nie może być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych osób dorosłych czy też powodować różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych. Nie ma konkretnych informacji, porównując wykorzystanie pochwy nystatyny w podeszłym wieku z wykorzystania w innych grupach wiekowych.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Przed użyciem Nilstat pochwy Cream

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają nystatynę. To nie może być specyficzny dla Nilstat pochwy Cream. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Nystatyna zwykle przychodzi z kierunkami pacjentów. Przeczytaj je przed zastosowaniem leku należy uważnie.

Lek ten jest zwykle wkładany do pochwy za pomocą aplikatora. Jednakże, jeśli jesteś w ciąży, skontaktować się z lekarzem przed użyciem aplikatora włożyć tabletki dopochwowe.

Aby pomóc wyjaśnić zakażenia całkowicie zachować zastosowaniem leku pełny czas leczenia, nawet jeśli stan uległ poprawie. Również zachować zastosowaniem leku, nawet jeśli zaczynają miesiączkować w czasie leczenia. Nie przegap żadnych dawek.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Aby pomóc wyleczyć infekcję i aby zapobiec ponownemu zakażeniu, wymagane są dobre nawyki zdrowotne.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego produktu, należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Jeśli w czasie leczenia nystatyna jakiekolwiek pytania dotyczące douching lub stosunku, skontaktować się z lekarzem.

Ponieważ nie mogą być pewne pochwy odwodnienia podczas używania tego leku, podpaska mogą być noszone do ochrony ubrania.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Prawidłowe użycie nystatyny

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Pochwy drożdże flukonazol, nystatyna miejscowego, klotrimazol miejscowego, Diflucan, Acidophilus, mikonazol miejscowego, Lactobacillus acidophilus, itrakonazol

Skórne Kandydoza nystatyna miejscowego, miejscowego klotrimazol, ketokonazol miejscowego, terbinafiny, Lamisil, mikonazol miejscowego, Nystop, Mycolog II

Środki ostrożności podczas używania Nilstat pochwy Cream

Zanokcica nystatyna miejscowego, klotrimazol miejscowego, gentamycyna miejscowego, mupirocynę miejscowego, miejscowego ekonazol

Nilstat pochwy Krem Side Effects

nystatyna miejscowego