naturalna witamina mieszanka e-400 jm

Klasa terapeutyczna: Nutritive agenta

Używa Dla Naturalna witamina E 400 jm Blend

Farmakologiczna Klasa: Witamina E (klasa)

Niektóre warunki mogą zwiększyć zapotrzebowanie na witaminę E. Należą

Zwiększone zapotrzebowanie na witaminę E powinny być określone przez pracownika służby zdrowia.

Niemowlęta, które są otrzymujących formułę, która nie jest wzbogacony w witaminę E może być prawdopodobnie masz niedobór witaminy E. Ponadto dieta bogata w wielonienasycone kwasy tłuszczowe mogą zwiększyć zapotrzebowanie na witaminę E.

Twierdzi, że witamina E ma zastosowanie do leczenia raka i w zapobieganiu lub leczeniu trądziku, starzenie się, utraty włosów, ukąszenia pszczoły, plamy wątroby na rękach, zapalenie kaletki, pieluszkowe, odmrożenie, wrzód żołądka, zawału serca, bóle pewne choroby krwi, poronienia, dystrofia mięśniowa, słaba postawa, impotencja, bezpłodność, niepłodność, menopauza, oparzenia słoneczne i uszkodzenia płuc z zanieczyszczeniem powietrza nie zostały udowodnione. Chociaż witamina E jest stosowany w celu zapobiegania niektórym rodzajom raka, nie ma wystarczająco dużo informacji, aby pokazać, że jest to skuteczne.

Niedobór witaminy E jest bardzo rzadko, z wyjątkiem ludzi mających chorobę, w której nie jest on wchłaniany w organizmie.

Witamina E jest dostępny bez recepty.

Znaczenie diety

Dla dobrego zdrowia, ważne jest, aby jeść zrównoważonej i zróżnicowanej diety. Postępuj ostrożnie dowolny program dietetyczny Twój pracownik służby zdrowia może zalecić. Dla konkretnej diety witaminy i / lub potrzeb mineralnych, należy zwrócić się do pracownika służby zdrowia o listę odpowiednich pokarmów. Jeśli uważasz, że nie masz wystarczającej ilości witamin i / lub minerałów w diecie, można zdecydować się na uzupełnienie diety.

Witamina E występuje w różnych produktów spożywczych, w tym oleje roślinne (z nasion bawełny, kukurydzy, soi, krokosza barwierskiego), kiełki pszenicy, zbóż pełnoziarnistych i zielonych warzyw liściastych. Gotowanie i przechowywanie mogą niszczyć niektóre witaminy E w pożywieniu.

Suplementy witaminowe sam nie zastąpi dobrej diety i nie zapewni energię. Twój organizm potrzebuje również inne substancje znajdujące się w żywności, takich jak białka, minerałów, węglowodanów i tłuszczu. Witaminy sami często nie mogą pracować bez obecności innych pokarmów. Na przykład, potrzebne są małe ilości tłuszczu tak, że witamina E może być wchłonięte przez ciało.

Dzienna dawka witaminy potrzebnej E definiuje kilka różnych sposobów.

Witamina E jest dostępna w wielu postaciach, w tym D- lub DL-alfa-tokoferylu, octan D lub DL-alfa-tokoferolu oraz D- lub DL-alfa-tokoferylu bursztynian kwasu. W przeszłości RDA witaminy E zostały wyrażone w jednostkach. Termin ten został zastąpiony równoważników a-tokoferolu (alfa-TE) albo miligramów (mg) d-alfa-tokoferolu. Jedna jednostka jest równoważna 1 mg DL-alfa-tokoferolu lub 0,6 mg d-alfa tokoferol. Większość dostępnych w sklepach produkty nadal być oznakowane w jednostkach.

Normalne zalecane dzienne spożycie w miligramach (mg) równoważników a-tokoferolu (mg a-TE) i jednostek witaminy E są zazwyczaj definiowane następująco

Jeśli pacjent przyjmuje ten suplement diety bez recepty, należy uważnie przeczytać i stosować się do zaleceń na etykiecie. W tym dodatkowych, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Problemy dzieci, które nie zostały zgłoszone w spożyciu normalnych dziennych ilościach zalecanych. Należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli dajesz dziecku nieufortyfikowany formułą. W takim przypadku, dziecko musi uzyskać potrzebne witaminy w jakiś inny sposób. Niektóre badania wykazały, że wcześniaki mogą mieć niski poziom witaminy E. pracowników służby zdrowia może zalecić witaminę E.

Problemy osób starszych nie donoszono o spożyciu normalnych dziennych ilościach zalecanych.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas odbierania to suplement diety, szczególnie ważne jest to, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Za pomocą tego suplementu diety z jednego z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosując ten suplement diety z któregokolwiek z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może mieć wpływ na korzystanie z tego suplementu diety. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają witaminę E. To nie może być specyficzny dla Naturalna witamina E Blend-400 jm. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Przed użyciem Naturalna witamina Mieszanka E-400 jm

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Dla osób biorących doustnej postaci ciekłej to suplement diety

W przypadku pominięcia dawki leku, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowywać suplement diety w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Prawidłowe korzystanie z witaminą E

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność Rx / OTC Rx i / lub OTC

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Nocturnal Leg Skurcze witamina E, cyclandelate

Naturalna witamina E-400 jm Mieszanka Side Effects

witamina e

Mukowiscydoza azytromycyna, Zithromax, gentamycyna, Creon, witamina E

Suplementacji diety multiwitaminowy, tran, biotyna, Lovaza, CoQ10

Choroba Alzheimera Aricept, Exelon, donepezil, Namenda, memantyna, witamina E