nalex syrop ac

Niektóre dzieci miały poważne, a niekiedy śmiertelne zaburzenia oddychania podczas korzystania kodeinę po zabiegu usunięcia migdałków lub do migdałki. Porozmawiaj ze swoim lekarzem

Łagodzi katar, kichanie i kaszel z powodu przeziębienia, infekcje górnych dróg oddechowych, i alergie. Może być również stosowany w innych warunkach, jak określone przez lekarza prowadzącego.

Syrop Nalex AC jest lek przeciwhistaminowy i narkotyczne kombinacji kaszel tłumiące. Antyhistaminowe działa poprzez blokowanie działania histaminy, co pomaga zmniejszyć objawy, takie jak kichanie i łzawienie oczu. Prace tłumiące kaszel, w mózgu, w celu zmniejszenia odruch kaszlu, co zmniejsza suchy kaszel.

Skontaktować się z lekarzem lub służby zdrowia od razu, jeśli którykolwiek z nich odnosi się do pacjenta.

Niektóre schorzenia mogą wchodzić w interakcje z syropem Nalex AC. Należy poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, zwłaszcza jeżeli którekolwiek z poniższych stwierdzeń odnosi się do ciebie

Niektóre leki mogą wchodzić w interakcje z syropem Nalex AC. Należy poinformować lekarza lub pracownika służby zdrowia, jeśli pacjent przyjmuje inne leki, zwłaszcza jedną z następujących czynności

To może nie być kompletna lista wszystkich oddziaływań, które mogą wystąpić. Zwrócić się z lekarzem, jeśli syrop Nalex AC mogą wchodzić w interakcje z innymi lekami, które można podjąć. Skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem, zatrzymać lub zmienić dawkę każdego leku.

Użyj syrop Nalex sieciowego zgodnie z zaleceniami lekarza. Sprawdzić na etykiecie leku do dokładnych instrukcji dozowania.

Zapytaj swojego świadczeniodawcę wszelkie Państwa pytania dotyczące sposobu korzystania z syropu Nalex AC.

Gdy używany przez dłuższy czas lub w dużych dawkach, syrop Nalex AC może nie działać tak dobrze i mogą wymagać większych dawek, aby uzyskać ten sam efekt, jak przy pierwotnie podjęte. Jest to znane jako tolerancji. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli Nalex AC przystanki syrop działa dobrze. Nie należy przyjmować więcej niż zalecana.

Gdy używany przez dłuższy czas lub w dużych dawkach, niektórzy ludzie rozwijać potrzebę dalszego podejmowania syrop Nalex AC. Jest to znane jako UZALEŻNIENIA lub uzależnienia.

Jeśli nagle przerywać stosowania syropu Nalex sieciowego, mogą wystąpić objawy odstawienia, w tym niepokoju; biegunka; gorączka, katar, kichanie lub; gęsia skórka i zaburzenia czucia skóry; nudności; wymioty; ból; Mięśnie sztywne; szybkie bicie serca; widzenie, słyszenie lub czuje rzeczy, których nie ma; dreszcze lub drgawki; wyzysk; problemy ze snem.

Wszystkie leki mogą powodować działania niepożądane, ale wiele osób nie ma lub niewielkie skutki uboczne. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli którykolwiek z tych Najczęstsze działania niepożądane utrzymują się lub stać się uciążliwe

Zaparcie; biegunka; zawroty głowy; senność; suchość w jamie ustnej, nosa lub gardła; pobudliwość; bół głowy; utrata apetytu; nudności; pogrubienie wydzieliny śluzowej; rozstrój żołądka; wymioty.

Ciężkie reakcje alergiczne (wysypka; pokrzywka; świąd, trudności w oddychaniu; ucisku w klatce piersiowej; obrzęk jamy ustnej, twarzy, warg lub języka); niewyraźne widzenie, podwójne widzenie lub inne zaburzenia widzenia; zamieszanie; oddawanie moczu trudność lub niemożność oddawania moczu; szybkie, wolne lub nieregularne bicie serca; utrata koordynacji; zmiany nastroju lub psychicznego; nerwowość; dzwonienie w uszach; drgawki; ciężkie zawroty głowy, zawroty głowy, bóle głowy lub; ciężką senność; płytkie oddychanie; drżenie; problemy ze snem; niekontrolowane ruchy mięśni; nietypowe siniaki lub krwawienie; niezwykłe osłabienie lub zmęczenie.

To nie jest pełna lista wszystkich działań niepożądanych, które mogą wystąpić. Jeśli masz pytania na temat działań niepożądanych, należy skontaktować się z lekarzem. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską na temat skutków ubocznych. Aby zgłosić skutki uboczne do odpowiedniego biura, proszę przeczytać Przewodnik Raportowanie problemów z FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of Poison centrów kontroli), lokalny ośrodek kontroli zatruć (http://aapcc.org) lub pogotowie natychmiast. Objawy mogą obejmować zaburzenia widzenia; zamieszanie; halucynacje; drgawki; ciężkie zawroty głowy, zawroty głowy, bóle głowy lub; ciężką senność; płytkie oddychanie; niezwykle szybkie, wolne lub nieregularne bicie serca; wymioty.

Przechowywać syrop Nalex AC w ​​temperaturze pokojowej pomiędzy 59 i 86 stopni F (15 i 30 stopni C). Przechowywać z dala od ciepła, wilgoci i światła. Nie przechowywać w łazience. Przechowywać syrop Nalex sieciowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od zwierząt domowych.

Informacje te nie powinny być stosowane w celu podjęcia decyzji, czy nie brać syrop Nalex AC lub jakiegokolwiek innego leku. Tylko Twój lekarz posiada wiedzę i szkolenia, aby zdecydować, które leki są właśnie dla Ciebie. Ta informacja nie popiera żadnego leku jako bezpieczne, skuteczne i zatwierdzony do leczenia każdego pacjenta lub stan zdrowia. Jest to tylko krótkie podsumowanie ogólnych informacji o syropie Nalex AC. To nie obejmuje wszystkich informacji na temat możliwych zastosowań, kierunki, ostrzeżeń, środków ostrożności, oddziaływań, działań niepożądanych lub ryzyka, które mogą mieć zastosowanie do syropu Nalex AC. Informacja ta nie jest specyficzna porady medyczne i nie zastępują informacje otrzymane od dostawcy usług opieki zdrowotnej. Musisz porozmawiać ze swoim lekarzem uzyskać pełne informacje na temat ryzyka i korzyści płynących z używania syrop Nalex AC.