Matka i syn wiązanie nad miłością do biegania

Gdy przychodzi sobota matka dwójki Julia Dallyn, może to oznaczać tylko jedno: parkrun.

Od ukończenia Kanapie do 5K (C25K), darmowe, tygodniowe 5km czasowe przebiegi parkrun stały się stałym elementem dla Bristolian.

Oprócz utraty wagi i pomaga jej na odstresowanie po ciężkim tygodniu jako pielęgniarka, praca miała nieoczekiwane korzyści przynosząc jej bliżej jej młodzieńczej syna Leona, który opracował również smak działa dzięki C25K.

“Kiedy zaczął uciekać, chciał otworzyć, ponieważ mieliśmy żadnych przerw, a on nie był dołączony do komputera”, mówi Julia, który idzie w imię Juicyju na forum C25K.

Skąd dowiedziałeś się o parkrun?

Po raz pierwszy usłyszałem o parkrun po przyłączenie się do społeczności C25K cztery tygodnie do uruchomionego programu. Mój wielki plan po zakończeniu C25K było zrobić 5K + ostoi podcast dla absolwentów C25K a następnie uruchomić parkrun. Znalazłem jedną lokalną w Internecie, podpisał się i udał się wraz z moim 11-letnim synem Leonem. Byłem pełen obaw o bycie ostatnim, kiedy był cholery gięte na nadchodzący pierwszy! Został natychmiast uzależniony.

Część mojego wyciszenie w weekend budzi się w sobotę i myślenia “hura, to parkrun dzień”.

Julia

Zrobiłem 34 parkruns tej pory. Kocham je wszystkie, a zakończył je wszystkie bez zapadania. Mój syn i ja parkrun co tydzień w Ashton Court, Bristol. Jest to 2,5 km wznoszenia, a następnie to samo ponownie, ale z górki. Gdy jedziemy dalej, pierwszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to sprawdzić, czy nie ma w pobliżu parkrun. Mamy również wykonane Killerton i Peterborough parkruns. Nie parkrun jest taka sama.

Mój pierwszy czas parkrun wynosił 34 minut w kwietniu 2013 roku, a ja stopniowo rozdrobnione daleko na niego i po roku, mam go do 28 minut. I nadal używać podcast 5K + prędkość, aby poprawić swoje czasy. Mój syn rozpoczął się w tym samym czasie co ja, a jego najlepszy czas to 24 minut. On uprawnienia droga przede mną. Ja również rozpoczął wolontariat w moim lokalnym parkrun, co jest kolejnym sposobem, aby dostać się do biegania szumu.

I zawsze parkrun z Leonem. I wprowadziły go do rodziny i przyjaciół. Mam również stać się “trener Juicyju”. Byłem trenerem cztery dzieci – ‘Soczyste juniorów – w tym moją córką – poprzez plan C25K. Są one obecnie na tydzień 5 biegu 3, a finał będzie parkrun. Mam zamiar dostać się do nich medale studiów.

Jak często robisz parkrun?

Kiedy zaczął biec, Leon miał 11 lat i nigdy nie rozmawiał ze mną o wiele rzeczy dzieje się z nim. Kiedy zaczynaliśmy zbiega on by otworzyć się jak mieliśmy żadnych przerw i nie został dołączony do komputera lub innego urządzenia elektronicznego. Lubimy się nawzajem swoim towarzystwem i odkryliśmy wspólną miłość do biegania. Jesteśmy tak blisko, a nasze rozmowy w domu są głównie o bieganiu. Jesteśmy sporządzanie naszego nowego planu treningowego dzisiaj i wybierając nowy zestaw, gotowy do naszych wakacji w przyszłym tygodniu: bieg na 5km codziennie pływać mile później w ciągu dnia.

Istnieje wiele osób teraz przywitać się. Jakiś czas temu, ktoś podszedł i powiedział: “Ty i Twój chłopak naprawdę inspirują mnie by iść naprzód”, co było bardzo miłe. Jest dziewczyna mniej więcej w wieku mojego syna, który rozpaczliwie próbuje pokonać każdego tygodnia. Nie ma jeszcze. Myślę, że on podjął połysk nią jak zawsze idzie jaskrawoczerwone kiedy ją widzi! Każdy spotyka się po biegu w kawiarni, ale często nie zostać tak staram się pływać po. Jeśli robimy, są zawsze mile widziane.

Mam dość stresującą pracę i część mojego wiatr w dół na weekend budzi się w sobotę i myślenia “hura, to parkrun dzień”. Mój syn zawsze jego biegu rozplanowane w nocy i wcześnie, aby się przygotować. Zawsze jestem martwcie się przedtem, ale myśl o poprawę mojego czasu, widząc piękno parku i na zewnątrz jest zawsze wygrywa! Kocham wszystkie uruchomione statystyk, które parkrun zapewnia, że ​​to naprawdę użyteczne. Kochamy patrząc na zdjęcia w biegu (które są publikowane w Internecie) i mający na siebie zbyt śmiech.

Kiedy zrobić dłuższą metę czyści głowę, stabilizuje mnie i pomaga mi drogę do przodu jaśniej.

Julia

Miec razy z rzędu poprawiła?

Podoba mi się fakt, że parkrun odbywa się zawsze w tym samym dniu iw tym samym czasie, co pomaga w planowaniu, a także pomaga uzyskać w rutynę, która jest tak ważna z ćwiczeń. Dostaję sporo szumu z udziału i jest otoczony przez innych biegaczy kolegów i wszystkich ludzi doping nas na, będąc na zewnątrz w pięknym i naturalnym otoczeniu.

Pływałem dość regularnie, ale nigdy nie zabrakło. Spędziłem większość mojego życia myślenia biegaczy byli bandą nudnych weirdos … Jak to zmienić! Wziąłem biegać, bo łatwo było dopasować go z mojej pracy jako pielęgniarki środowiskowej w Devon w którym wzięło udział wiele podróży. Czułem, że gdybym mógł wyjść z domu i po prostu działać i być z powrotem w ciągu 30 minut nie będzie wkraczać w moim życiu zajęty i może to zrobić w dowolnym miejscu i czasie. I już nawet zrobić biegać w Devon, w między zobowiązaniami pracy. Ja też sobie sprawę, że jestem durniem i trzeba skupić się w życiu, coś, co dało mi poczucie spełnienia.

Bieg mnie zmieniła się na lepsze pod wieloma względami. Straciłem 1.5 kamień (9.5kg). Moja kształt ciała uległa zmianie. W wieku 43 lat jestem sprawniejszy, bardziej stonowanych i silniejszy niż kiedykolwiek byłem. Mam więcej energii i radości życia. Bieg pomógł mi znaleźć drogę do radzenia sobie w życiu. Kiedy zrobić dłuższą metę czyści głowę, stabilizuje mnie i pomaga mi drogę naprzód. Blog jest moim wsparcie i bardzo lubię wypowiedź na temat wszystkich moich doświadczeniach eksploatacji. Od ukończenia C25K Mam ukończone dwa półmaraton i 10k wyścigu. Moim celem jest teraz staje się ultra biegacz.

18/08 /

18/08 /

Kogo uruchomić z?

Weź swój bieg na wyższy poziom z nowych podcastów dla Couch do 5k absolwentów

Siła i elastyczność serii podcastów i uzyskać bezpłatną osobisty trener

Schudnąć w zdrowy sposób i nauczyć się umiejętności, aby utrzymać ją w naszym 12-tygodniowego przewodnika odchudzania

Został uruchomiony do was i Leon bliżej?

Czy parkrun także spotkanie towarzyskie?

Jak parkrun utrzymać motywację?

Co lubisz w parkrun?

Jak aktywni byli ci przed rozpoczęciem C25K?

Został uruchomiony poprawić swoje zdrowie?

Znajdz Race

5K + działa podcasty dla absolwentów C25K

Siła i Flex

Podręcznik utrata wagi