chlorowodorek netupitant i palonosetron

Ta strona zawiera krótkie informacje o netupitant i chlorowodorku palonosetronu oraz zbiór linków do dalszych informacji na temat stosowania tego leku złożonego, wyników badań i prowadzonych badaniach klinicznych.

FDA Dopuszczenie do Netupitant i chlorowodorku palonosetronu

chlorowodorek Netupitant i palonosetron jest stosowany w celu zapobiegania

Definicja z Słownik Leków – Szczegółowa definicja naukowa i inne nazwy dla tego leku.

Medlineplus Informacje o Netupitant i chlorowodorku palonosetronu – Podsumowanie język świecki ważnych informacji na temat tego leku, który może obejmować następujące

Narkotyki są często badane, aby dowiedzieć się, czy mogą pomóc w leczeniu lub zapobieganiu warunki inne niż te, które są dopuszczone do. Pacjent ten arkusz informacyjny odnosi się tylko do zatwierdzonych zastosowań leku. Jednak większość informacji można również stosować do niezatwierdzonych zastosowań, które są badane.

Znajdź badaniach klinicznych Netupitant I chlorowodorku palonosetronu – Sprawdź badaniach z listy badaniach klinicznych raka obecnie przyjmujących pacjentów.

Ważne: Informacje zawarte na tej stronie lek ma być edukacyjna. To nie zastępują porady lekarskiej. Informacje te mogą nie obejmują wszystkich możliwych zastosowań, działania, interakcji, lub skutków ubocznych tego leku, lub środki ostrożności, jakie należy podjąć podczas korzystania z niego. Proszę zapoznać się z lekarzem, aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnego stanu zdrowia i stosowania tego leku.